Ev - Ofis Taşıma & Depolama Hizmetleri

Vizyonumuz

Firmamızın bağlı bulunduğu sektörde etkinliği ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan güvenilir ve saygın kuruluşu olmak. Ahlaki ve insani değerlere uygun tüm uluslararası güvenilir gelişmeleri uygulayarak hedeflediğimiz misyonu gerçekleştirmek. Ana prensibimiz Güven, Ticari sırların korunması müşteri çıkarlarının gözetilmesi ve kaliteli hizmetten ödün vermemektedir. General nakliyat kendi konusunda uzmanlaşmış seçkin personel ile yüksek meslek standardı ilkesinden ayrılmadan hizmet üretmektedir. Kurumsal vizyonumuz nakliye sektöründe oluşturduğumuz güvenilirlik ve müşteri memnuniyetiyle, kaliteli bir şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır. General Nakliyat bu vizyon doğrultusunda tekstil, makine firmalarına da ve alt yüklenicilere de hizmet vermektedir. General Nakliyat olarak, verdiği hizmet dünya standartlarına uygun, sağlam, güvenilir ve kaliteli olması bizim için öncelik taşımaktadır.

Misyonumuz

Yaptığımız işin her aşamasında mükemmeliyeti ve kaliteyi garantileyerek müşterilerimize beklentilerini aşan uluslararası lojistik hizmeti vermek. Memnuniyete yol açan her türlü çalışmanın güvenli taşımacılık yapmaktan geçtiğini birinci ilke olarak edinmiş olup bundan sonrası içinde aynı ilke yolunda yürümeye devam edeceğimizi saygıyla ifade ederiz. Deneyimli ve profesyonel çalışma ekibimizle ve Türk ekonomisine katkıda bulunan çalışmalarımızla ülkemizde en iyi servis veren ayrıcalıklı şirketler konumundaki yerimizi korumaktayız. Hizmet sunduğu pazarın ihtiyaçlarını karşılayarak yüksek kalitede taşımacılık ve nakliye servisi vermeyi şirket politikası haline getiren General Nakliyat müşterilerinin taleplerini aşmayı hedeflemektedir. Eşyalarınızın yüklenmesinden teslimine kadar geçen sürede yer alan her türlü taşımacılık faaliyetinde hizmeti kalitesinden taviz vermeden bir bütün olarak sunmaktadır. General Nakliyat “İSTEEND” üyesidir. Türkiye genelinde faaliyet gösteren nakliyeci firma sayısı son 30 yıl içerisinde büyük yükselişle artmaktadır. Artan firma sayısının yanı sıra güvenilir firma bulmak da oldukça zorlaşmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenlenen kanunlar çerçevesinde nakliye firmalarının sahip olması gereken bazı belgeler vardır. Ancak ne yazık ki günümüzde bu belgelere sahip olmadan gerekli nakliye ve taşıma işlemleri gerçekleştirmek o nakliyat firmasının güvenini düşürecektir. İSTEEND belgesi taşıyan firmalar kalite ve güvene dayalı hizmet verdiklerinin garantisini bu belgelerle göstermektedir.


Kalite Ve İş Politikamız

Çalışma Prensiplerimiz, sektördeki sürekliliğini disiplinli bir çalışma ve hizmet anlayışına borçlu olan General Nakliyat aldığı her işin başından sonuna kadar müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket etmektedir. Sizden teslim alınan eşyaların büyük titizlik ile paketlenmesi, araca taşınması ve yeni evinizdeki yerini almasına kadar geçen süreçte, memnun kalacağınız bir hizmet alabilmesi için gayret etmekteyiz. Firmamız şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde rakiplerini geride bırakacak donanıma ve personel kadrosuna sahiptir. Her biri bu alanda kendini geliştirmiş olan, güler yüzlü ve iletişimi gçlü olan ekip arkadaşlarımız, zorlu olan taşınma yolculuğunuzda sizlere en iyi desteği sunmaktadırlar. Nakliyat hizmetleri sektöründe 39 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği General Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri General Nakliyat ailemizle dahil etmek en hassas olduğumuz kalite ve iş politikalarımızdır.

Güvencemiz, 39 Yıllık Deneyimimiz..

Nakliyeye ihtiyacınız var ve bilgi almak istiyorsanız bizi arayın (0850 346 52 13)