Ev - Ofis Taşıma & Depolama Hizmetleri

BİZ KİMİZ ?

General Nakliyat tarafından 1980’li yıllarda başlayan nakliyat sektöründeki çalışmalarımız, bu günlerde sizin bize olan güveniniz ve bizim hizmet kalitemizle titizlikle gelişerek sürmektedir.

Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektedir. General Nakliyat olarak hem Evden Eve Nakliyat hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ilgili bir standart bulunmamasına rağmen firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı bir çok yabancı firmalar ile birlikte bir standart da oturtmuş ve ülkemizde henüz ‘’ Nakliye Hizmeti’’ ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur. Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır.


Araçlar ve ofisler öz mallarımızdır. “ Her Taşıma Kendi Taşımamızdır.” Düşüncesi ile yoluna devam edecek olan General Nakliyat güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu gün sektörde en tecrübeli en kurumsal olmamızın sebebi Evden Eve Nakliyat hizmetini tüm gereksinimlerinin üstünde karşılamak için gösterdiğimiz özverili çalışmadır. Hizmetimiz Amacınız’dır.

Güvencemiz, 39 Yıllık Deneyimimiz..

Nakliyeye ihtiyacınız var ve bilgi almak istiyorsanız bizi arayın (0850 346 52 13)